Ferro Backup System - The best Backup Software
Network Backup & Restore Software Solution for SMBs
 
  EN    PL    ES   


Ferro Backup System 3.3 z obsługą skryptów i bezpośrednim przywracaniem danych
18 wrzesień 2009 r. - Firma FERRO Software wydała nową wersję oprogramowania do wykonywania kopii bezpieczeństwa serwerów, komputerów biurowych i laptopów - Ferro Backup System 3.3.

Ferro Backup System działa w architekturze klient/serwer i pozwala na zabezpieczenie komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Backup może obejmować poszczególne pliki i katalogi lub cały dysk twardy. W przypadku awarii daje możliwość odtworzenia zarchiwizowanych danych oraz systemu operacyjnego z zainstalowanymi programami.

Nowa wersja zawiera ponad 20 zmian i poprawek. Ważnym dodatkiem jest możliwość zaawansowanego rozszerzania funkcjonalności programu serwerowego przy zastosowaniu skryptów. Rozwiązanie takie działa podobnie jak mechanizmy obsługi skryptów wbudowane w przeglądarki internetowe. Uruchomione pod kontrolą programu FBS Server skrypty mogą zmieniać zachowanie samego programu, jak i operować na elementach systemu operacyjnego, takich jak: system plików, rejestr czy rozszerzenia WMI. Program wyposażono w zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) do edycji i testowania kodu. FBS Server obsługuje wszystkie języki skryptowe zgodne z technologią Microsoft ActiveX Scripting, m. in.: Java Script, VBScript i PHP Script.

Kolejną ważną nowością, która pojawiła się w wersji 3.3, jest możliwość bezpośredniego przywracania danych na stację roboczą. Przywracanie odbywa się poprzez wewnętrzny kanał komunikacyjny między serwerem a klientem z wykorzystaniem protokołu TCP/IP. Dzięki temu, że dane są przywracane lokalnie przez oprogramowanie klienckie, możliwe jest przywrócenie nawet takich plików, które są aktualnie używane. W ten sposób można przywrócić nie tylko dane użytkownika, ale i uruchomione programy lub składniki systemu operacyjnego.

Zmiany, o których również warto wspomnieć, to zwiększona szybkość uruchamiania konsoli serwera, wyszukiwarka plików w archiwach, nowy raport podsumowujący zadania archiwizacji, czy też nowy panel do zarządzania zasobami sieciowymi. Pozostałe zmiany podnoszą komfort pracy i eliminują błędy znane z wcześniejszych wersji programu.


Home   Help   Where to Buy    Download    Contact Us   Partners   |  Printable version  |  Language: EN EN   PL PL

Network Backup Software Solution for Enterprises
All rights reserved.
Copyright © 2000-2022 FERRO Software